Kľúčovou činnosťou TESLA Energy Storage je predaj škálovateľných batériových úložísk, v ktorých využívame tie najkvalitnejšie kvapalinou chladené  batériové moduly od spoločnosti CATL.

Kontakt

Viedenská cesta 5. 851 05 Bratislava

sales@teslaeh.eu

+421 911 101 073

Novinky

TESLA Battery Storage súčasťou Jarnej konferencie SPX 

1. júna 2023 sa náš obchodný riaditeľ, Peter Stančík, zúčastnil panelovej diskusie o súčasnosti a budúcnosti batériových riešení v energetike počas Jarnej konferencie SPX.  

Peter Stančík v rámci panelu vyzdvihol výhody našich batériových úložísk a spolu s ostatnými vystupujúcimi diskutovali o aktuálnych výzvach tohto odvetvia.  Ich príspevky sa týkali niekoľkých kľúčových otázok – prečo je vývoj s inštaláciou BESS  na Slovensku iný ako v ostatnej časti Európy, aké je legislatívne prostredie pre fungovanie batériových systémov na Slovensku, ale pokryli aj technické a ekonomické aspekty BESS.

Konferencie sa zúčastnili zástupcovia významných energetických spoločností a odznelo na nej mnoho zaujímavých názorov o aktuálnom stave slovenskej energetiky. Sme radi, že sme mohli prispieť našim kvalifikovaným pohľadom na túto tému.

Zanechať komentár

sk_SK
WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner